Zapraszamy na Noc Muzeów - Edukacja Domowa Fundacji Szkolnej

W programie między innymi: prelekcja poświęcona technologii druku 3D, eksperymenty i warsztaty artystyczne, wystawa obrazów, prace dzieci oraz sztuka pod mikroskopem.

Już niedługo w Warszawie odbędzie się Noc Muzeów – ogólnopolska akcja, w ramach której podczas jednego wieczoru możemy za darmo zwiedzać różne placówki muzealne oraz instytucje kultury. Wydarzenie co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Noc Muzeów organizuje u siebie również Fundacja Szkolna, która przygotowała wiele ciekawych atrakcji.

Nauczyciele i uczniowie szkół Fundacji Szkolnej w Warszawie po raz drugi zaprezentują pełne innowacji artystyczne oblicze edukacji. W programie między innymi: zorganizowana we współpracy z firmą Skriware prelekcja „Poza horyzont – czyli co możemy osiągnąć dzięki drukowi 3D”, roboty, sztuka pod mikroskopem, eksperymenty, wystawa obrazów artystki Agnieszki Twardowskiej-Róg, prace uczniów, warsztaty artystyczne dla dzieci oraz warsztaty kaligrafii chińskiej. Ponadto w trakcie imprezy będzie można wziąć udział w konkursie z atrakcyjnymi nagrodami do wygrania.

Wydarzenie zaplanowane jest na sobotę 14 maja w godzinach 16.00-20.00 w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej przy ulicy Obrzeżnej 12a w Warszawie. Szczegóły znajdziecie w wydarzeniu na Facebooku: Noc Muzeów Fundacji Szkolnej

Zapraszamy!

Partner wydarzenia: Skriware

Patroni medialni: Informator StolicyMagazyn DzieciRodziceDzieci.plWarsaw City info