Dzień otwarty w Liceum Fundacji Szkolnej - Edukacja Domowa Fundacji Szkolnej

Chcecie nas bliżej poznać? Już 15 kwietnia zapraszamy na dzień otwarty wszystkich kandydatów na rok szkolny 2023/24 zainteresowanych zarówno edukacją stacjonarną w naszym liceum, jak i edukacją domową.

Oto co dla Was przygotowaliśmy:

10.00-10.15 Przywitanie wszystkich i informacja na temat programu dnia otwartego

10.15-12.00 Warsztaty dla uczniów – nasi nauczyciele pokażą metody naszej pracy, uwzględniając ważne dla nas aspekty takie jak: praca w grupie, logiczne myślenie oraz gry komunikacyjne

10.15-11.00 Warsztaty dla rodziców „Edukacja przyszłości zaczyna się dzisiaj”, podczas których dowiecie się, co wspólnego ma zespół Kombii z kompetencjami przyszłości oraz co łączy założyciela Facebooka Marka Zuckerberga z naszym liceum. Dodatkowo rozszyfrujemy dla Państwa takie określenia jak „gen z” czy „gen alfa”

11.00-12.00 Prezentacja oferty Edukacji Domowej. Będzie to także okazja, żeby porozmawiać z uczniami, którzy uczą się w naszym liceum w modelu edukacji domowej.

Zapisz się na nasze spotkanie: Drzwi otwarte w Liceum Ogólnokształcącym Fundacji Szkolnej w Warszawie