Dzień Otwarty Edukacji Domowej Fundacji Szkolnej - Edukacja Domowa Fundacji Szkolnej

Wszystkich, którzy chcieliby spotkać się z nami osobiście, zapraszamy na stacjonarny dzień otwarty! Widzimy się 3 czerwca w godzinach 10.00 – 12.00 w Szkole Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi nr 20 im. Jana Gutenberga Fundacji Szkolnej przy ul. Obrzeżnej 12a w Warszawie.

W programie:

10.00 – 10.15 Przywitanie wszystkich i informacja na temat programu Dnia Otwartego.

10.15 – 11.15 Wykład dla rodziców dr Zuzanny Jastrzębskiej – Krajewskiej „Nauka na miarę rozwoju kompetencji przyszłości”.

10.15 – 12.00 Warsztaty dla uczniów klas 5-8: „Dlaczego powtarzanie jest najmniej skutecznym sposobem uczenia się? Dlaczego podręcznik warto czytać od końca? Co zrobić, by szybko i trwale zapamiętać kolejne wydarzenia historyczne, etapy procesów, skomplikowane terminy i słowa w językach obcych? To niektóre pytania, które zadamy sobie podczas intensywnego dwugodzinnego treningu, którego tematem będą wybrane mnemotechniki, zasady efektywnego czytania podręcznika, podstawy skutecznego notowania.”

10.15 – 12.00 Kreatywne zajęcia warsztatowe dla uczniów klas 1-4

11.15 – 12.00 Prezentacja oferty edukacji domowej oraz hybrydy, czas na zadawanie pytań, rozmowę z rodzicami i uczniami Edukacji Domowej z Fundacją Szkolną.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, wypełnij krótki FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY.