Edukacja domowa to temat, który łączy nas wszystkich, a teraz mamy dla Was propozycję podzielenia się swoimi doświadczeniami i zainspirowania innych rodziców!

A więc pytamy – ZA CO NAJBARDZIEJ KOCHACIE EDUKACJĘ DOMOWĄ? Co sprawia, że jest to dla Was idealne rozwiązanie? Podzielcie się swoimi historiami, przemyśleniami i zdjęciami związanymi z edukacją w domowym zaciszu! Nie ma ograniczeń dla Waszej wyobraźni!

Wasz głos jest dla nas niezwykle ważny! Jesteśmy ciekawi Waszych opinii i tego, co uważacie za kluczowe w edukacji domowej.

Dlatego zachęcamy Was do aktywnego udziału i dzielenia się swoimi wartościowymi refleksjami. Wasza wiedza i doświadczenie mogą pomóc innym rodzicom, którzy zastanawiają się nad edukacją domową dla swoich dzieci.

Jak wziąć udział w konkursie? To bardzo proste:

W komentarzu pod postem konkursowym napisz, za co najbardziej kochasz edukację domową. Jeśli chcesz uatrakcyjnić swoją odpowiedź, dołącz również zdjęcie (nie jest to wymagane). Nie ma limitu komentarzy – daj się ponieść swojej kreatywności!

Konkurs jest adresowany do wszystkich osób, które obserwują naszą stronę na Facebooku i trwa do 24 września do godziny 23:59. Jako nagrodę mamy dla Was grę planszową DIXIT, przy której z pewnością spędzicie wiele godzin, grając wspólnie ze swoimi pociechami. Wygrają 2 najciekawsze naszym zdaniem komentarze.

Uwaga! Bawimy się również na Instagramie (@innedu_ed) – zwiększ swoje szanse, dodając także komentarz na tej platformie.

Nie możemy się doczekać Waszych odpowiedzi! Wasza aktywność i uczestnictwo w konkursie są dla nas niezmiernie cenne. Wspólnie możemy budować wspaniałą społeczność rodziców wspierających się nawzajem!

Zapraszamy do udziału i życzymy powodzenia!